DELL 407-BBOO module de emisie-recepție pentru rețele SFP 1310 nm

DELL 407-BBOO module de emisie-recepție pentru rețele SFP 1310 nm



324,75 lei
308,51 lei Economiseste 16,24 lei
cu TVA

DELL 407-BBOO, SFP, 10000 m, 1310 nm, 1000BASE-LX

Cantitate
Ultimele produse in stoc | 1 BUCATA LIVRARE in: 25.11.2020 - 01.12.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

DELL 407-BBOO. Tipul de interfaţă: SFP, Maximă de transfer de la distanţă: 10000 m, De lungimi de undă: 1310 nm
Dell
407-BBOO

Fisa tehnica

Garantie
Lifetime LHW
Tipul de interfaţă
SFP

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie