MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm,  pana la 20Km, montabil in

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in



133,46 lei
cu TVA
MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, "MC112CS"
Cantitate
IN STOC | 10 BUCATI LIVRARE in: 04.08.2020 - 10.08.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, "MC112CS"
Tp-Link
MC112CS

Fisa tehnica

Garantie
60 luni
Tip accesoriu
Media convertor
Conectori
SC/UPC | RJ45
Detalii tehnice
Single-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
100 Mbps
Raza de actiune (m)
20000 m
Lungime de unda
TX: 1310 nm | RX: 1550 nm

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie