TP-LINK MC210CS convertoare media pentru rețea 1000 Mbit s 1310 nm Monomodală Negru

TP-LINK MC210CS convertoare media pentru rețea 1000 Mbit/s 1310 nm Monomodală Negru



169,85 lei
161,36 lei Economiseste 8,49 lei
cu TVA

TP-LINK MC210CS, 1000 Mbit/s, IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Gigabit Ethernet, 1000BASE-LX,1000BASE-T, Cat5,Cat5e, SC

Cantitate
IN STOC | 10 BUCATI LIVRARE in: 04.12.2020 - 10.12.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

TP-LINK MC210CS. Rată maximă transfer de date: 1000 Mbit/s, Reţea standard: IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z, Tip interfață Ethernet: Gigabit Ethernet. Conector cu fibră optică: SC, Tehnologia de conectare: Prin cablu. Maximă de transfer de la distanţă: 15000 m, De lungimi de undă: 1310 nm, Structură mod fibră: Monomodală. Culoarea produsului: Negru. Consum de energie (max): 1,8 W
Tp-Link
MC210CS

Fisa tehnica

Garantie
60 luni
Tip accesoriu
Media convertor
Conectori
SC/UPC | RJ45
Detalii tehnice
Single-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
1 Gbps
Raza de actiune (m)
15000 m
Lungime de unda
1310 nm
Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
Maximă de transfer de la distanţă
15000 m
De lungimi de undă
1310 nm
Intern
Nu
Conector cu fibră optică
SC

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie