MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Multi-mode, conector LC, pana la 550m distanta "TL-SM311LM"

TL-SM311LM SFP FIBER MODULE/GIGABIT MINIGBIC IN



69,76 lei
cu TVA
TL-SM311LM SFP FIBER MODULE/GIGABIT MINIGBIC IN
Cantitate
IN STOC | 10 BUCATI LIVRARE in: 10.08.2020 - 14.08.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

TL-SM311LM SFP FIBER MODULE/GIGABIT MINIGBIC IN
Tp-Link
TL-SM311LM

Fisa tehnica

Garantie
60 luni
Tip accesoriu
Modul SFP
Conectori
LC/UPC
Detalii tehnice
Multi-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
1.25 Gbps
Raza de actiune (m)
10000 m
Lungime de unda
850 nm

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie