TP-LINK TL-SM311LM module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250 Mbit s mini-GBIC SFP 850 nm

TP-LINK TL-SM311LM module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm



71,05 lei
cu TVA

TP-LINK TL-SM311LM, Fibră optică, 1250 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, LC (UPC), 50/125,62.5/125 µm, 550 m

Cantitate
IN STOC | 10 BUCATI LIVRARE in: 28.10.2020 - 03.11.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

TP-LINK TL-SM311LM. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1250 Mbit/s, Tipul de interfaţă: mini-GBIC/SFP
Tp-Link
TL-SM311LM

Fisa tehnica

Garantie
60 luni
Tip accesoriu
Modul SFP
Conectori
LC/UPC
Detalii tehnice
Multi-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
1.25 Gbps
Raza de actiune (m)
10000 m
Lungime de unda
850 nm
Tipul de interfaţă
mini-GBIC/SFP
Rată maximă transfer de date
1250 Mbit/s
Tip aparat emisie-recepție SFP
Fibră optică
Fibră multi-mod (MMF) suportat
Da
Fibră mod unic (SMF) suportat
Nu

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie