TP-LINK TL-SM311LS module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250 Mbit s mini-GBIC SFP 1310 nm

TP-LINK TL-SM311LS module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1250 Mbit/s mini-GBIC/SFP 1310 nm



71,05 lei
cu TVA

TP-LINK TL-SM311LS, Fibră optică, 1250 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, LC (UPC), 9/125 µm, 10000 m

Cantitate
IN STOC | 10 BUCATI LIVRARE in: 25.09.2020 - 01.10.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

TP-LINK TL-SM311LS. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1250 Mbit/s, Tipul de interfaţă: mini-GBIC/SFP
Tp-Link
TL-SM311LS

Fisa tehnica

Garantie
60 luni
Tip accesoriu
Modul SFP
Conectori
LC/UPC
Detalii tehnice
Single-mode
Rata de transfer/ Banda de frecventa
1.25 Gbps
Raza de actiune (m)
10000 m
Lungime de unda
1310 nm
Tipul de interfaţă
mini-GBIC/SFP
Rată maximă transfer de date
1250 Mbit/s
Tip aparat emisie-recepție SFP
Fibră optică
Fibră multi-mod (MMF) suportat
Nu
Fibră mod unic (SMF) suportat
Da

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie