Adi Mutu, după rezultatul care poate lăsa CFR-ul la -14 puncte: „Am avut ocazii, am dominat. Au dat gol la singura lor șansă a reprizei”

Adrian Mutu (45 de ani), antrenorul lui CFR Cluj, a comentat remiza cu Farul, scor 1-1, în etapa 29 a Superligii.
Condusă la Ovidiu, CFR a egalat pe final, în minutul 82, prin supergolul înscris de Ajeti. Fără victorie în ultimele două runde, ardelenii riscă să încheie etapa la 14 puncte sub liderul FCSB.
„Au fost două reprize diferite. În prima am suferit puțin, Farul a făcut un presing foarte bun. În repriza a doua cred că am dominat. Nu am văzut faza (n.r. …