„Asta i-a dat pe ei peste cap” » Leo Grozavu dezvăluie ce s-a întâmplat la pauza meciului cu Rapid și care e filosofia sa: „Eu vreau să atac, nu să joc închis și să aștept la «poate iese ceva»”

Poli Iași a furnizat surpriza etapei și a acestui început de an, reușind să întoarcă scorul de la 0-1 și s-o învingă pe Rapid (3-1), echipa momentului, candidată la titlu, care bifase 5 victorii consecutive în 2024.
Leo Grozavu, antrenorul ieșenilor, recunoaște că „după meci, am mai stat o vreme la stadion, după care m-am dus acasă și am revăzut meciul. Nu prea pot să dorm nici după înfrângeri, dar nici după victorii”. …