Bogdan Andone cere întăriri, după victoria Botoșaniului cu Poli Iași: „Nu e un moft, sper să nu mai fie nevoie să fac astfel de improvizații”

FC Botoșani a învins-o pe Poli Iași, scor 2-1, în runda #24 din Superliga. Bogdan Andone, antrenorul gazdelor, spune că echipa lui mai are nevoie de jucători.
Conduși cu 0-1 la pauză, botoșănenii au marcat în prelungirile partidei prin Jaly Mouaddib și au urcat peste Dinamo în competiția internă.

La finalul partidei, Bogdan Andone a declarat că FC Botoșani are nevoie de noi jucători, care să reprezinte soluții în momentele în care apar accidentări sau suspendări. …