Neluțu Sabău, supărat chiar dacă echipa sa a scăpat neînvinsă în meciul cu CSU Craiova: „A fost o discuție mai bărbătească la pauză. Ei sunt nemulțumiți, eu sunt nemulțumit. Sunt multe cauze”

CSU Craiova și U Cluj au remizat, scor 2-2, în runda #25 din Superliga. Antrenorul Ioan Ovidiu Sabău s-a arătat extrem de nemulțumit la finalul meciului.
Chiar dacă oltenii au condus la pauză cu scorul de 2-0, după reușitele semnate de Lyes Houri (‘9) și Mihai Căpățînă (’45), clujenii au ieșit mai bine de la vestiare și au reușit să egaleze după pauză, prin golurile marcate de Valentin Gheorghe (’46) și Dan Nistor (’64). …