Scor incredibil în fotbalul spaniol » Autoritățile au schimbat rezultatul pe site de rușine + Antrenorul i-a cerut arbitrului să oprească meciul la pauză

UD Gijon Industrial a spulberat-o pe Marino de Luanco, 41-1 într-un campionat regional al Spaniei dedicat juniorilor de 12-13 ani. Pe site-ul federației din Asturia a fost trecut ca scor 6-1. Oficialii voiau să ascundă prăpastia dintre cele două formații.
Un meci pe care jucătorii lui Marino de Luanco ar fi vrut să-l vadă terminat mult mai repede. La fel, adversarii. S-a întâmplat într-un campionat regional de juniori din Spania, la categoria de vârstă 12-13 ani. …