Stoichiță a plecat de pe Arena Națională când scorul era 1-1 la meciul Dinamo – Rapid » S-a declarat nemulțumit: „Timizi! La valoarea pe care o au ar trebui să aibă multe ocazii de gol”

Mihai Stouchiță, managerul tehnic al FRF, a fost dezamăgit de prestația giuleștenilor din derby-ul cu Dinamo, câștigat dramatic de Rapid cu 2-1.
Stoichiță nu a rezistat până la fluierul final al partidei de pe Arena Națională. Oficialul FRF a părăsit arena încă din minutul 85, când tabela arăta 1-1, ratând golul decisiv din minutul 90 al lui Burmaz. Totuși, „Lippi” s-a declarat nemulțumit de jocul giuleștenilor. …