DELL 407-BBOR module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit s mini-GBIC SFP 850 nm

DELL 407-BBOR module de emisie-recepție pentru rețele Fibră optică 1000 Mbit/s mini-GBIC/SFP 850 nm



227,34 lei
215,98 lei Economiseste 11,37 lei
cu TVA

DELL 407-BBOR, Fibră optică, 1000 Mbit/s, mini-GBIC/SFP, SX, 550 m, 850 nm

Cantitate
Ultimele produse in stoc | 7 BUCATI LIVRARE in: 07.12.2020 - 11.12.2020


  Returnează în termen de 14 de zile calendaristice

in conformitate cu prevederile OUG 34/2014

 

Securitatea datelor colectate si procesate

 

ISO 9001:2015 / SR EN ISO 9001:2015

DELL 407-BBOR. Tip aparat emisie-recepție SFP: Fibră optică, Rată maximă transfer de date: 1000 Mbit/s, Tipul de interfaţă: mini-GBIC/SFP. Produse compatibile: - Dell Networking S5224F-ON - Dell Networking X1018 - PowerEdge R730XL - Dell Networking N2024 -.... Număr de produse incluse: 1 buc.
Dell
407-BBOR

Fisa tehnica

Garantie
Lifetime LHW
Tipul de interfaţă
mini-GBIC/SFP
Rată maximă transfer de date
1000 Mbit/s
Tip aparat emisie-recepție SFP
Fibră optică
Fibră multi-mod (MMF) suportat
Da

Referinte specifice

Ai folosit acest produs?
Nu au fost găsite recenzii

alte produse din aceeasi categorie